XI Piątka dla Bartka!

Opublikowane: wtorek, 9 maja, 2023 Autor: Damian Orzechowski

21 maja 2023 Stadion Lekkoatletyczny, Kielce ul. Leszka Drogosza – NAJPIĘKNIEJSZY BIEG NA ŚWIECIE!

Piątka dla Bartka, to charytatywny bieg na 5 km, z którego całkowity dochód przekazany zostaje Bartkowi.
Nasz syn, 12 letni wiecznie uśmiechnięty chłopak, który urodził się bez lewej stopy. Jedenaście lat temu, wspólnie postanowiliśmy zrobić coś co pomoże Bartkowi. Coś co spowoduje, że Bartek będzie mógł biegać. Tak powstała akcja „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać”. Na początku było kilka kilka kilometrów, z czasem kilkanaście, półmaraton i w końcu pierwszy w życiu maraton! Wraz z kilometrami rosła również liczba osób biegających w koszulkach z napisem „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać”. Promując akcję, wszyscy przyczyniają się do tego, że Bartek biega, jeździ na rowerze, chodzi po górach i cieszy się normalnym dzieciństwem. Protezy, które trzeba wymieniać bardzo często, powodują, że jesteśmy zmuszeni cały czas gromadzić pieniądze na koncie Bartka, tak, żeby nigdy ich nie zabrakło w razie potrzeby.
Piątka dla Bartka to wyjątkowy bieg, bieg w którym liczy się przede wszystkim obecność, zabawa, atmosfera no i sam bieg, który do tego wszystkiego jest dodatkiem… 5 kilometrowa trasa, brak pomiaru czasu, brak nagród finansowych, a mimo wszystko dla wielu jest to stały punkt w kalendarzu biegowym.

Od Piątki swoją przygodę z bieganiem zaczęło wielu wspaniałych biegaczy i Ty również możesz zacząć z nami swoją przygodę. PIĄTKA dla Bartka jest w 100% biegiem charytatywnym z którego całkowity dochód przekazywany jest Fundacji „Nasz Maraton” opiekującej się Bartkiem Orzechowskim. Środki uzyskane z organizacji biegu Piątka dla Bartka zostaną przeznaczone na protezy i rehabilitację Barka Orzechowskiego.
Ważnym elementem Piątki dla Bartka są biegi dla dzieci.

ZAPISZ SIĘ NA BIEG JUŻ DZISIAJ – OGRANICZONA LICZBA MIEJSC
ZPISY NA BIEG – DOROŚLI

ZAPISY NA BIEG DLA DZIECI
Aby wziąć udział w BIEGU DLA DZIECI należy wpłacić min. 10zł na konto Bartka Orzechowskiego w Fundacji Nasz Maraton. Opłatę można uiścić przez stronę www.naszmaraton.pl/sklep lub w klikając w link: https://naszmaraton.pl/produkt/cegielki-mocy/
TAKIE KOSZULKI BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ PRZED BIEGIEM !

0 Komentarzy 302 Odwiedzin

Zobacz również

Komentarze

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne posty

0